Ból w odcinku lędźwiowym z lewej strony pleców
Witam, mam 21 lat, odczuwam ból w odcinku lędźwiowym z lewej strony. Ból promieniuje do nogi. Miałem robione rtg, ale na zdjęciu nie było żadnych zwyrodnień, wszytko w porządku. Podczas uprawiania sportu jak i podnoszenia większych ciężarów ból jest bardzo odczuwalny, poza tym nic nie boli. Jedyne tabletki które pomagają to ketonal. Rezonans zaplanowany na grudzień 2017, więc chciałbym orientacyjnie dowiedzieć się co mi dolega. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Opis wskazuje na dyskopatię/ucisk na nerwy. Proponuje udac sie do lekarż ortopedy, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.