Co oznacza ból pleców po lewej stronie?

Witam,nie wiem co mi jest,boli mnie po lewej stronie w plecach w pasie i lewa noga jest sztywna na dole z tylu. Robilam rezonans odcinka ledzwiowego wyszlo ze mam kregoslup zdrowy. Czy to cos z nerwami czy z nerkami? Chodze po lekarzach i nie wiedza:(

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna przede wsystkim konsultacja sadze ze neurologiczna i wyjaśnienie przyzccyn sztywności nogi a czy było rtg stawów krzyzowo biodrowych ?