Ból w lewym boku przechodzący na plecy i nogę a prawidłowe wyniki badań

Witam, mam 47 lat. Od kilku dni odczuwam ból w lewym boku w dolnej części brzucha przechodzący na plecy, czasami w lewą nogę. Ból był tak silny, że o własnych siłach nie mogłam wstać z pozycji siedzącej, ani zmienić pozycji leżącej. Minimalną ulgę przynosiło jedynie chodzenie.Leki przeciwbólowe nic nie pomagały (przepisane przez lekarza w szpitalu). Zrobiono mi szereg badań (krew, mocz, CRP, USG brzucha, badania ginekologiczne) po, których lekarze jedynie rozkładali ręce, bo wyniki były dobre

Witam,

W takim przypadku wskazne wykonanie badania RTG kregoslupa ledzwiowo-krzyzowego w 2 projekcjach (ap + bok) - opisane objawy przy prawidlowych wynikach badan laboratoryjnych sugeruja dosc jednoznacznie zmiany zwyrodnieniowe/dyskopatyczne odcinka L-S kregoslupa

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga