Ból kręgosłupa, zawroty głowy i drżenie ciała

Cześć mam 30 lat od kilku lat odczuwam ból kręgosłupa u ok krzyża.Mam też zawroty głowy osłabienie drżenie ciała i od miesiąca ciągły ból nóg zwłaszcza łydki.Jak chodzę to czasem jak pijany tak jakbym tracił czucie w nogach jakby były bezwładne.Czasem w nocy zadrży mi całe ciało jakby mnie prąd kopnął.Jak się coś zatłucze to przeszywa mnie strach aż koło serca zakłuje.Jestem bardzo nerwowy.Dodam że byłem u neurologa i psychologa ale nic nie stwierdzili co mam dalej robić

WItam,

KOnieczne wykonanie badania RTG odcinka ledzwiowo-krzyzowego kregoslupa - objawy moga byc zwiazane ze zmianami zwyrodnieniowymi/dyskopatycznymi w tym odcinku kregoslupa.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga