Ból w klatce piersiowej między obojczykiem a mostkiem u 66-latka

Boli od wczoraj w klatce piersiowej między obojczykiem a mostkiem na cztery palce nad sutkiem z prawej strony. Boli tylko wtedy gdy robię głęboki wdech, lub sięgam lewą ręką i przy skręcie tułowiem. Jak siedzę spokojnie to nie odczuwam bólu.

Witam,

Proponuje wykonac badanie RTG kregoslupa piersiowego - pod katem obecnosci zmian zwyrodnieniowych i/lub dyskopatycznych ktore moga byc pwoodem zglaszanych dolegliwosci.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga