Wieczorne kłucia z lewej strony klatki piersiowej

Witam mam 28 lat i mam pewien problem prawie codziennie wieczorem od jakiegoś czasu mam kłócia w lewej stronie klatki piersiowej nie wiem czy to nie czasami serce czy to może być coś poważnego? i czasami mam tak też że jak wyprostuje lewą rękę to mi prądy przez rękę przechodzą, i zastanawiam się co to może być

WItam

Opisane dolegliwosci, zwlascza klujacy bol podczas zmiany pozycji ciala, najczesciej wynika z obecnosci zmian zwyrodnieniowych/dyskopatycznych w odcinku szyjnym i/lub piersiowym kregolsupa. Wskazane wykonanie badan RTG w/w okolic, najlepiej kazde w 2 projekcjach i wdrozenie zabiegow rehabilitacyjnych.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga