Ból w kącie lewej żuchwy
Od ok 1.5 miesiąca czuję ból w kącie lewej żuchwy. Wyczuwam tam jakby chrupniecie jakby coś przeskakiwalo. Na początku bardzo bolało, nie mogłem ruszać na boki głową. Teraz mniej ale cały czas czuje to w ciągu dnia. Laryngolog nie stwierdził choroby migdałków ani nic z uchem czy nosem. Uznał,że powinienem iść do meurologa. Byłem już u niego kilka tygodni temu w związku z rzekomą tezyczka i za kilka msc będę miał MR. Czy powinienem iść powtórnie z tym problemem? Jakie badania jeszcze zrobić?

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Wskazania do zabiegu leczenia zatok
Wiele osób musi zmagać się z przewlekłym zapaleniem zatok. Jak sobie radzić przy takim schorzeniu? Czy tabletki wystarczą? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są wskazania do zabiegu leczenia zatok.
Witam serdecznie,
Warto zbadać staw skroniowo-żuchwowy pod katem występowania dysfunkcji. Dodatkowo na zdjęciu pantomograficznym sprawdzić czy nie ma uszkodzeń samej żuchwy, a także palpacyjnie zbadać mięśnie żucia. Wszystkie powyższe badania można wykonać na wizycie u stomatologa.