Ból w klatce piersiowej a hipoplazja nerki

Witam, proszę o informację. od ok 2 tygodni odczuwam ból w klatce piersiowej (bardziej z lewej strony promieniując w stronę mostka), bardziej ucisk, ciśnienie ok. 100/60, płytki oddech (łapię powietrze), zaznaczyć chciałam, że mam hipoplazję nerki, oraz powracającą niedoczynność tarczycy spowodowaną usunięciem jednego płata tarczycy (guz na płacie), ponadto w ciąży miałam niedomykalność zastawek (po rozwiązaniu w normie). Mam 30 lat. proszę o wstępną diagnozę, nie wiem czy iść z tym do lekarza

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na nieprawidłowości w obrębie układu oddechowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Bezwzględnie powinna Pani udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.