Ból w klatce piersiowej i całoroczny katar

...dodam ze sa jakies uklucia w klatce. Przewaznie po lewej stronie. Czasem mam mysli ze to cos z sercem. Nie chudne, wrecz przeciwnie. Nigdy nie miewalem omdlen. Czesto czuje ze meczy mnie nadkwasnosc, lub tez pali przelyk. Nie kaszle, ani tez nie mam zadnej flegmy. Jedyne co mi dokucza to caloroczny katar. Bralem magnez z potasem i sie uspokoilo. Miewalem dusznosci lub cos na ich wzor lecz zaczalem przyjmowac b6 i tez jest z tym ok. To tak w skrocie jak to na dzisiejszy dzien wyglada.

Aleksander Ropielewski

Z Pańskiego opisu można podejrzewać, że przyczyną Pańskich dolegliwości jest przewlekłe zapalenie zatok oraz refluks żołądkowo-przełykowy. Aby to jednak potwierdzić potrzebne jest przeprowadzenie badania przedmiotowego i kontakt z laryngologiem oraz gastrologiem/