Ból w klatce piersiowej i uderzenia gorąca u 22-latki

Witam od ponad 4 tyg mam nastepujace objawy: bole w klatce piersiowej,pod lopatka i lewej rece nasilajace sie przy wysilku,wiekszej ilosci posilkow i stresu. Trudnosci z sypianiem uczucie goraca po lewej stronie ciala do tego zaczelam czuc ucisk w klatce i zauwazylam spore zgrubienie pod piersia po lewej stronie jest jakby pod zebrem...latam po lekarzach i bez efektu. czy ktos wie co to moze byc???

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, warto wykonać badania obrazowe, aby sprawdzić, czy masa nie uciska na nerwy przebiegające w okolicy. Pozdrawiam.