Ból w klatce piersiowej i ból w mostku

Witam. Moim problemem jest bol w klatce piersiowej. Wszystko zaczęło sie od bolu w mostku ale po ciezkim dniu zaczelo dodatkowo bolec z prawej strony klatki piersiowej. teraz wyglada to tak, ze tylko z prawe jstrony klatki piersiowej boli i prawa lopatka. Przy glebokim wdechu boli w klatce(w plucach) a przy wydechu lopatka. Bol jest kujacy. Przy kaszlu okropnie boli. Kardiolog wykluczyl problem z sercem, ortopeda wykluczyl kregoslup i uszkodzenie kosci klatki piersiowej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastrologa celem diagnostyki.