Bóle w klatce piersiowej na wysokości mostka

Witam.dzi zaczelo mnie bolec cos w klatce piersiowej a wlasciwie na wysokosci mostka pod nim i z lewej prawej duzo sie nabiegalam k zaczeli mnie bolec przy glebokim wdechu boli z lewej i prawej strony i jak by ktos mostek mi łamal do tego przy "podksakiwaniu"z dzieckiem mialam zawroty glowy jak dociskam klatke tez boli i gdy sie schylam do tego mam takie jak by nogi nie spokojnie mrowia mnie strasznie caly czas miesnie.mam 20 lat i naczytalam sie o kardiomiopatii przerostowej co robic

Do pełnej konsultacj , internistycznej EKG i podstawowe badania;
i ewentualnie do konsultacji neurologicznej,
Może zmęczenie, brak cwiczeń, cechy przeciazenia po porodzie , objawy nerwicowe, lękowe...

Pozdrawiam