Bolesność w klatce piersiowej u 22-letniej osoby

Witam. Mam 22 lata. Wczoraj wieczorem zaczelo mnie bolec w klatce piersiowej. Nie moglam lezec na boku bo bardzo mnie bolalo i uciskalo. Lecz gdy lezalam na plecach bylo wszystko ok. Prze glebokich wdechach i przy schylaniu rowniez zaczyna mocniej bolec. Chwilami mam tez dziwne wrazenie ze mam jakies szmery w klatce " bardziej łaskotanie " Czy wiadomo co mi jest? Jak na moj mlody wiek to bardzo dziwne ale teraz sie slyszy o mlodych ludziach ktorzy bardzo choruja i sie martwie. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.