Co powoduje dziwny ból w klatce piersiowej?

Witam, mam 28 lat i ostatnio dokucza mi dziwny ból w klatce piersiowej rano po przebudzeniu się tak jakby w srodku klatki piersiowej ból nasila sie przy schylaniu lub jak mocniej wciagne powietrze nosem nawet przy obracaniu sie z boku na bok przy przeciaganiu również czy przy głębszym wdechu bardzo prosze o pomoc w sprawie tej dolegliwosci

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć