Suchy kaszel, bóle gardła, silny ból w klatce piersiowej

Dzien Dobry 3 dni temu zaczelo bolec mnie gardlo , kupilam w aptece tabletki na gardlo i przestalo mnie bolec, ale Za to zatkal mi się nos i mam Suchy kaszel, dzisiaj w pracy przy kaszlu dostalam silnego bolu w klatce piersiowej i Teraz Jak nabieram powietrza to boli i jakies dziwne uczucie mam, czuje się wgl. Przeziebiona i chciałam zapytac jakie leki bez recepty powinnam wziasc ??, gripex Max nie pomogl nawet goraczki nie zbil :( PROSZE O PORADE :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Koniecznie proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zaleci właściwe leki. Nie ma bowiem takiej możliwości, by zalecić leczenie w ramach porady internetowej, bez bezpośredniej oceny.