Ból w klatce piersiowej i wyniki badania poziomu GFR, kreatyniny i troponiny

Zabrała mnie karetka z domu na pogotowie ból w klatce piersiowej oto wyniki GFR 74,2 ml/min Kreatynina 1,11 1H mg/dl Troponina T 5,40 pg/ml leczenie ketonal 100mh iv nad polami płucnymi szmer pęcherzykowy nadmieniałam,że strasznie mnie boli i tak dziwnie bulgocze przy oddechu,poza tym mam cały czas bóle nie mogę leżeć.siedzieć i ledwo co mogę chodzić,mam spuchnięte na lewej łopatce 38.93 89.00 89.04 89.540 89.79 99.18 061 5.40 pg/ml proszę o odpowiedz kardiologa

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Pańi, musi sie Pan udać na wizyte do kardiologa bo niestety bez wykonania odpowiednich badan dodatkowych i badania lekarskiego cieżko postawić diagnozę i wdrożyć leczenie. Pozdrawiam