Ból w kolanie u 13-latki
Moja córka ma 13 lat. Od bardzo długiego czasu odczuwa ból w prawym kolanie. Czasem ma niewielką kontuzje na W-f (jakieś nadciagniecie, przeciążenie). Lekarze ortopedzi przechodzą nad tym do porządku dziennego. Wczoraj zrobiłem jej zdjecie Rtg i w opisie napisano: Niewielka miejscowa sklerotyzacja (insula compacta) w górnej 1/3 trzonu kości piszczelowej prawej. Ból trwa nadal i utrudnia chodzenie. Co mam z tym zrobić?

MĘŻCZYZNA, 14 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Być może są to bóle wzrostowe, niemniej należy udać się z wynikiem badania do ortopedy.