Ból w okolicach pachwiny, ból przy wypróżnianiu, częste oddawanie moczu i ból podczas stosunku a wynik USG
bardzo proszę o poradę usg urologia. Wynik usg :" Nerka lewa układ kielichowo-miedniczkowy poszerzony, złóg w przejściu 6 mm. Co to oznacza dodam iż mam dolegliwości takie jak: ból po lewej stronie okolice pachwiny, pieczenie, trudności, ból przy wypróżnianiu, częste oddawanie moczu ale czasami w małych ilościach, parcie na pęcherz i ból podczas stosunku. Dodam że brałam antybiotyk leki moczopędne ale nic nie pomaga:( bardzo proszę o poradę co to może być? Jak leczyć?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Opis usg wskazuje na kamicę moczową. Proszę konieczni udać się do lekarza urologa, sądzę, że konieczne będzie leczenie zabiegowe.