Ból w okolicy biodra i lewego barku a morfologia

Mężczyzna 20 lat Witam ostatnio dostałem wyniki badania krwi : Leukocyty(7,6tys/ul) Erytrocyty(5,60mln/ul)Hemoglobina(17,0g/dl)Hematokryt(48%)MCV(85fl)MCH(30pg)MCHC(35,5g/dl)RDW-CV(13,0%)PDW(14,3fl)MPV(9,2fl)PCT(0,2)Neutrofile(3,89tys/ul)Limfocyty(2,89tys/ul)Monocyty(0,61tys/ul)Eozynofile(0,17tys/ul) te badania były wykonywane ponieważ odczuwam ból w okolicy biodra i lewego barku oraz utratę siły lekarz powiedział że wyniki są dobre i to zwykłe przemęczenie . Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

a czy w rodzinie występowały choroby reumatyczne? proponuje oznaczyc jeszcze OB i CRP/.