Ból w okolicy jajnika od dwóch tygodni

Witam, Od ok 2 tygodni (początek bóli ok 2 dni po okresie) boli mnie okolica lewego jajnika, jest to ból raczej tępy, trochę jak skurcz, jednak czasami zaboli jak kolka, ból pojawia się podczas oddawania moczu, czasami nawet gazów, odczucie jest jakby coś się przesuwało i ten ból, poza tym boli również sam z siebie, podczas dotykania czy uciskania nic nie boli, nie mam żadnych plamień i wydzielin. Nie stosuje antykon. Czy to może poczekać na wizytę NFZ kilka miesięcy?

Aleksander Ropielewski

Dolegliwości jakie Pani opisuje i ich nasilenie wskazują na konieczność szybszej wizyty u lekarza. Zawsze może Pani spróbować porady na oddziale ratunkowym lub izbie przyjęć szpitala ginekologicznego.