Ból w okolicy krzyżowo-lędźwiowej

Ból w okolicy krzyzowo-ledzwiowej. W lipcu tego roku bez jakiegoś gwałtownego ruchu wstałam z krzesła i dostałam okropnego bólu bez możliwości poruszania się, ból biodra po lewej stronie. Po wizycie karetki rozpo. rwa kulszowa zastrzyk i pozniej farmakologia przy czym jedna nogę miałam krótszą co powodowało problem w poruszaniu. Wcześniej w kwietniu ból w w/w okolicy, zastrzyki. Ból łydki, takie "ciągnięcie, realnie mięśnia" z prawej strony.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję rtg kręgosłupa oraz stawowo biodrowych i wizytę u ortopedy.
Pozdrawiam