Ból w okolicy lędźwiowej kręgosłupa u 24-latki
witam mam24lata jestem mamą prawie 2 latka od wakacji odczuwam ból w okolicy lędźwiowej kręgosłupa ale tylko po lewej stronie ból promieniuje na całą lewą nogę nie jest bardzo silny ale uciążliwy rtg nic nie wykazało co to może być?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam! Opisane dolegliwości nasuwają podejrzenie choroby zwyrodnieniowej stawów kręgosłupa. Najważniejszą rolę w diagnozowaniu tego rodzaju zmian odgrywa bezpośrednie badanie neurologiczne w związku z czym proponuję zgłosić się do neurologa który wdroży odpowiednią diagnostykę.