Ból w okolicy łokcia

Witam. Od pewnego czasu (ok. 2 m-ce) czuje bol w okolicach lewego lokcia. Pisze- w okolicach- poniewaz pierwotnie byl to bol lokcia po wysilku a pozniej a teraz czyje bol kilka/kilkanascie cm ponizej w kierunku dloni. Bol jest o wiele silniejszy kiedy probuje podniesc cos ciezszego ta reka. Bardzo prosze o opinie. Pozdrawiam. Katarzyna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie stawu łokciowego konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.