Jak leczyć długi ból łokcia?

Witam mam pytanie gdyz od dwuch lat boli mnie łokiec rwa rece ,blokady ,fale uderzeniowe po czym w ciagu dwuch tyg zmiany od ramienia w dol reki ciagnelo i bolalo po rezonansie pilna operacja c6 c7 byl juz w rdzeniu tak stwierdzono ,bol ustapil ale na krutko bo od 4 tyg bol lokcia i rwanie od lokcia do dloni wrucilo co dalej ?stan zapalny jakby szedl od lokcia bo zabiegi ultradzwiek na lokiec ,laser i krio pomoglo ale na chwile .tk po operacji tez nie zaciekawe bo c5 ma wypuklenia moze to znowu dysk

Jak USG łokcia, Wskazana pełna konsultacja neurologiczna. Mogą być mieszane przyczyny: krążeniowe, napięciowe, nerwicowe etc... Ocena sprawności i stanu kręgosłupa! Ważna pełna konsultacja, informacje na temat wywiadu, obciążeń chorobowych, wyników badań Ważna pełna ocena stanu zdrowia i objawów neurologicznych PACJENTA. Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną