Jak leczyć ból łokcia po upadku?

Witam, Na wakacjach w sierpniu uderzylem sie w lokiec. Od tego czasu bol lokcia nie ustepuje. W chwili obecnej zauwazylem ze bol zaczal sie przemieszczac w strone dloni. Bole stawow w konczynach rak jak rowniez czesciowa utrata chwytu przez 3 palce (od malego w strone kciuka). Bede wdzieczny o porade co z tym zrobic. Jak dotad lekarz z UK kazal jesc Ibuprofen.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i ocena neurologiczne , byc może doszło do ucisku nerwu i tego powodu takie dolegliwości -wskazana kompleksowa diagnostyka