Uraz szyjnego odcinka kręgosłupa

3 miesiace temu na treningu na silowni doznalem urazu ktory po dwoch dniach objawil sie bolem w odcinku szyjnym kregoslupa oraz bolem w przedramieniu od lokcia po lewa dlon. Po 2 tyg. przyjmowania zastrzykow i tabletek bol ustapil i moglem powrocic do pracy. Jednakze pozostalo mrowienie w palcu wskazujacym lewej reki oraz czesciowo tez w palcu srodkowym. Oprocz tego lewy miesien piersiowy zaczal sie zmniejszac i sprawia wrazenie braky ukrwienia. Co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Mogą to być objawy odnerwienia mięśnia i uszkodzenia nerwu piersiowego i łokciowego. Wskazany pilny kontakt z neurologiem.