Ból w okolicy nerki i uczucie ciągnięcia w stronę biodra

Witam,! Parę dni temu (piątek 3 lutego) okropnie zaczęła boleć mnie lewa strona pleców w okolicy nerki, doszło do tego jakby ciągnięcie w stronę biodra/lewego jajnika. Myślałam, że może mnie przewiało i od soboty do dzisiaj (mamy wtorek) leżę na poduszce elektrycznej. Problemem stało się znalezienie wygodnej pozycji do spania. Najpierw od soboty nie mogłam się wypróżnić; stolec oddałam w poniedziałek (luźny, często), a zwykle jest raz dziennie, więc początkowo wydawało mi się, że może ból w lewej stronie brzucha wynika właśnie z tego i przejdzie, jednak nie minął. Nie miałam ochoty jeść. Do tego w niedzielę i poniedziałek doszły gorączka i dreszcze; dzisiaj przeszły.

Wczoraj (pon. 6 lutego) od lekarza rodzinnego mama przyniosła Furaginę i faktycznie po przyjęciu już 3 dawek ból w okolicy nerki osłabł. Jednak w okolicy biodra coś mnie cały czas ciągnie - podczas ruchu, stania, głębokiego oddychania. Mam wrażenie, że gdy uciskam to miejsce, jest trochę twardsze. Nie zauważyłam jednak wzdęcia brzucha czy powiększenia. Biorę leki przeciwbólowe i rozkurczowe (no-spę, apap). Dziś po południu powinnam dostać miesiączkę (przyjmuję tabletki); tydzień temu byłam u ginekologa i wszystko było w porządku, więc chyba można wykluczyć problem ginekologiczny. Co to może być? Przepuklina? Może trzeba jeszcze poczekać? Czy może to być związane z PMS (którego zwykle nie odczuwam)? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!

Witam!
Opisane objawy mogą sugerować odmiedniczkowe zapalenie nerek. Konieczne jest badanie fizykalne oraz wykonanie badań dodatkowych, w tym celu należy zgłosić się do lekarza rodzinnego lub od razu na izbę przyjęć do szpitala. Jeśli podejrzewana przyczyna się potwierdzi, może być konieczne leczenie szpitalne. Nie należy lekceważyć problemu. Zachęcam do jak najszybszej wizyty u lekarza. Pozdrawiam serdecznie!