Ból w okolicy pachwiny, najsilniejszy po dźwiganiu

witam, od kilku lat odczuwam ból w okolicy pachwiny(najsilniejszy po dźwiganiu).Przepuklina wykluczona,rezonans:W górnych okolicach stropów panewek widoczne nietypowe zagłębienia 11x4x4mm w pow. panewek wypełnione tkanką tłuszczową i otoczone regularną warstwą korową-niskosygnałową.Obraz odpowiada nietypowemu wariantowi rozwojowemu,bez cech zmian patologicznych.Pozostałe parametry prawidłowe.Co tzn.?Czy to coś groźnego?Jak się to leczy?Pozdrawiam i dziękuję.W moim mieście lekarze nie wiedzą co to jest.

Witam serdecznie,

Mówiąc najprościej ma Pan taką "urodę" anatomiczną. Badanie nie wykazało cech zmian patologicznych.
Sugeruję udać się do lekarza ortopedy w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.