Ból w okolicy pachwiny, najsilniejszy po dźwiganiu
witam, od kilku lat odczuwam ból w okolicy pachwiny(najsilniejszy po dźwiganiu).Przepuklina wykluczona,rezonans:W górnych okolicach stropów panewek widoczne nietypowe zagłębienia 11x4x4mm w pow. panewek wypełnione tkanką tłuszczową i otoczone regularną warstwą korową-niskosygnałową.Obraz odpowiada nietypowemu wariantowi rozwojowemu,bez cech zmian patologicznych.Pozostałe parametry prawidłowe.Co tzn.?Czy to coś groźnego?Jak się to leczy?Pozdrawiam i dziękuję.W moim mieście lekarze nie wiedzą co to jest.

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Medialny szum wokół AH1N1
AH1N1 to nazwa wirusa świńskiej grypy. Kiedy pojawił się w naszym kraju, stał się bohaterem pierwszych stron gazet. Skąd takie zainteresowanie AH1N1?
Witam serdecznie,
Mówiąc najprościej ma Pan taką "urodę" anatomiczną. Badanie nie wykazało cech zmian patologicznych.
Sugeruję udać się do lekarza ortopedy w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.