Co oznacza opis MRI głowy 25-latki?

Dzień dobry, mam 25 lat i właśnie otrzymałam wynik z MR głowy Angio MR z kontrastem. Przyczyna migrena, bóle głowy po utracie przytomności. Tak brzmi opis: Cechy niewielkiego zaniku korowego na sklepistościach półkul mózgu. Poza tym obraz warstwy korowej, istoty białej jąder podkorowych, struktur pnia mózgu i zbiorników przestrzeni podpajęczynówkowej prawidłowy. Układ komorowy nieposzerzony, nieprzemieszczony. Zmian o patologicznym sygnale ani patologicznego wzmocnienia kontrastowego w obrębie mózgowia nie stwierdza się. Badanie angio naczyń tętniczych techniką 3D TOF z rekonstrukcjami MIP,MPR, VR. Trzecia gałąź A2 tętnicy przedniej odchodzi od wąskiej tętnicy łączącej przedni - wariant anatomiczny. Poza tym obraz tętnic mózgowych prawidłowy. Cech tętniaka ani AVM nie stwierdza się. Moje pytanie brzmi czy to znaczy, że wszystko jest w porządku? Zaskoczył mnie niewielki zanik korowy, w takim wieku? Wizytę u neurologa mam za kilka tygodni, dlatego też piszę tutaj. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam! Przytoczyła Pani opis prawidłowego RM głowy. Niewielki zanik korowy jest zwrotem mało precyzyjnym i za niczym nie przemawia. Powodzenia W. Łuczkowski.