Ból w pachwinie i jedna noga dłuższa

Ból w pachwinie, jedna noga dłuższa.Witam, podczas wymachu lewej nogi w przód poczułem ból w okolicach pachwiny, coś jakby przeskoczyło.Kilka tygodni po zdarzeniu dostrzegam iż lewa noga jest dłuższa od prawej.Odczuwam dyskomfort podczas chodzenia co zresztą jest podobno widoczne.Przed wizytą u ortopedy chciałbym tutaj zaczerpnąć trochę wiedzy na ten temat, cóż to może być za dolegliwość ?. Dziękuję z góry za odp. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie stawu biodrowego. Wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki.