Ból w pachwinie i opuchlizna po operacji usunięcia niezłośliwego guza piersi

Jestem po operacji usuniecia niezlosliwego guza piersi. Mija juz drugi miesiac a czuje lekki bol w pachwinie i mam opuchniete miejsce miedzy pachwina a piersia . dlaczego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.