Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból w pachwinie i uczucie przeskakiwania

Od kad pamietam raz na jakis czas odczuwam dziwny ból w pachwinie. Dopuki nie odchylę nogi mocno w bok ( jak do szpagatu) i dopuki coś mi tam nie strzeli cały czas czuję dyskomfort przy lekkim odchyleniu nogi. Zwykle mocne odchylenie powodowało przeskoczenie czegoś w pachwinie i się naprawiało. Dziś jednak strzykneło i nadal czuję lekki ból przy odchylaniu nogi. Tak , że mam ochotę znów mocno odchylic nogę i strzelić.
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy najpewniej wskazują na patologię w obrębie układu kostno-mięśniowo-stawowego. Zdecydowanie proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad oraz zbada Panią. Być może konieczne będzie przeprowadzenie diagnostyki obrazowej okolicy biodra oraz konsultacja ortopedyczna.

0

Witam,
wydaje mi się, że to strzelanie, to autoustawianie sobie spojenia łonowego. Proponuję udać się do terapeuty manualnego który dokładnie zdiagnozuje Pani problem i wykona odpowiedni zabieg korygujący.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy