Ból w podbrzuszu i pachwinie nasilający się po treningu

Witam. od 3 dni czuję ból w podbrzuszu/pachwinie. obiawia sie on głównie gdy siedzę. gdy jestem wyprostowany, chodze ból jest nie odczuwalny. Ból pojawił się po bardzo intenstwnym treningu brzucha na siłowni. Nie zauważyłem żadnych wypukleń, mian koloru skóry co mogło by oznaczać przepukline. prosże o pomoc ! :)

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

SZANOWNY PANIE - tylko bezpośrednie badanie brzucha przez lekarza jest w stanie stwierdzić obecność przepukliny,
Zapraszam.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków
KONTAKT:
http//chirurgiakrakow.com.pl
w.kawiorski@wp.pl

Nie istnieje badanie ani stawianie diagnoz przez internet!!! Bez zbadania nic nie jestem w stanie powiedzieć!!! Proponuję zglosić się do chirurga!!! zż