Włókniak w pochwie u 26-latki
Witam, mam pytanie do chirurga... byłam u chirurga i stwierdził u mnie włókniak w pachwinie.. jeżeli mam lekkie kłucia w pachwinie i "ściągania" to włókniak trzeba będzie usunąć? lekarz w usg nic nie znalazł..

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Witam.
Kłucie i dolegliwości bólowe w obrębie wlokniaka są wskazaniem do jego usunięcia. Także moim zdaniem będzie trzeba go usunąć. Pozdrawiam i życzę zdrowia
Dr n. med. PrzemysĹaw Ĺodej
Szanowna Pani - jeżeli nie ma dolegliwości i nie "rośnie" - nie trzeba takiego włókniaka usuwać. Chyba że jest to przepuklina?
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków (kontakt: http//chirurgiakrakow.com.pl, lub w.kawiorski@wp.pl )