Ból w podbrzuszu po laparoskopii wyrostka robaczkowego

Witam.Jestem 5dzien po laparoskopii wyrostka robaczkowego.Lekarza niepokoił dalszy bol w podbrziszu.Powiedzial ze gdyby cos sie dzialo to wiem gdzie mam wracac i ze sluza swa pomoca.To podbrzusze dalej boli ale bardziej przy ucisnieciu i odetwaniu rak.Mam tez bolesne skurcze.Przy chodzeniu promieniuje do pachwiny i utykam na prawa noge.Co lekarz mogl miec na mysli.? Co tam moze sie dziac.? Pomocy,martwie sie. Nocami zostaje sama i boje sie ze cos sie stanie.

Nie znam przebiegu operacji , ale , jeśli operator zlecił zgłosić się w razie dolegliwości - to NA CO PANI CZEKA!!! PROSZĘ PILNIE UDAĆ SIĘ TAM , GDZIE JEST PANI UMÓWIONA !!! zż