Ból podbrzusza 5 dzień po laparoskopii wyrostka robaczkowego

Witam.Jestem 5dzien po laparoskopi wyrostka robaczkowego.Ostre prosre zapalenie.Lekarza niepokoil dalszy bol podbrzusza bardziej z prawej strony,ale wyszlam ze szpitala dwa dni temu.Powiedzial ze mam pamoetac ze oni sluza pomoca 25h i wrazie czego mam sie zglosic.Ale ten bol jest taki jaki byl,wiec nie wiem jak rozumiec slowa lekarza.Tez mnie to nie pokoi.Czy moze cos jeszcze mi dolegac?Skad ten bol.? Na co m zwracac uwage.?Przy chodzeniu promieniuje do pachwiny,nie jest to jakis silny bol.

Odpowiedziałem chyba już 2x , jesli dolegliwości niepokoją Panią i nie może Pani skonsultować się z operatorem - to proszę zgłosić się do chirurga w najbliższym SOR-ze , w najbliższym szpitalu! zż