Krew z pochwy i śluz w kale w 20. dniu połogu po wycięciu wyrostka robaczkowego

Dzis wyszlam ze szpitala po wycieciu wyrostka robaczkowego ktory byl operowany 17 sierpnia. Bylsm w 20dniu pologu po ciazy zsuwazylam u diebie krew z pochwy oraz sluz w kale co go moze znaczyc. Prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają oceny lekarza prowadzącego. Proszę zatem udać się do specjalisty.