Bóle w klatce piersiowej po laparoskopowym usunięciu wyrostka robaczkowego

Witam. 30 pazdziernika przeszlam laparaskopowe usuniecie wyrostka robaczkowego. Ostre proste zapalenie wyrostka. Dzis zostalam wypisana. Przy oddychaniu boli mnie w klatce piersiowej, boli tez prawe biodro,i nisko podbrzusze prawie przy pachwinie. Czy to normalne.?Lekarz powiedzial,ze mam pamoetac ze sluza swa pomoca 24h, bo nie podoba mu sie to podbrzusze. Co moze sie tam dziec. Rok temu mialam wyluszczane obustronne torbiele jajnika. Ginekologicznie jest okey. Ten bol promieniuje do pachwiny.

Jeżeli ból będzie narastał, trzeba będzie podejrzeć w USG, czy wszystko jest dobrze. Proszę pamiętać, że przeszła Pani zabieg i normalne jest odczuwanie dolegliwości bólowych związanych z jego wykonaniem.

Trudno jest mi ocenić "co może się tam dziać" , gdyż nie jestem jasnowidzem!!! Proszę koniecznie udać się do lekarza , który obiecał,że służy swą pomocą 24h!!! zż