Ból w podbrzuszu po stosunku przerywanym w 10. dniu cyklu

Kochałam sie z chłpoakiem w 10 dniu cyklu( stosunek przerywany), cykle mam zawsze dlugie powyzej 30 dni, ale troche sie martwie bo minęlo juz prawie 2 tygodnie a ja od momentu stosunku odczuwam bole w podbrzuszu. Moje pytanie jest nastepujace, czym one moga byc spowodowane i czy to moze byc przez stres?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn, w tym może być to wynik infekcji, torbieli, endometriozy i wielu innych schorzeń ginekologicznych. Teoretycznie może być to jednak także wynik patologii układu pokarmowego jak i stresu. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno leczniczym.