Skurcze i bóle żołądka w zimnych pomieszczeniach

prosze o porade: mam problemy z zoladkiem gdy czuje zimno na dworze, albo (wiem ze to smieszne) gdy w markecie stoje przy tzw lodowkach....od razu lapia mnie dziwne skurcze, mam bolesci....czy to moga byc wrzody?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem patologii w obrębie żołądka. Teoretycznie dolegliwości mogą mieć także podłoże psychogenne. Sugeruję wizytę u lekarza POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.