Uczucie gorąca w żołądku, kłucie w lewym boku pod żebrami i nieustające bulgotanie w brzuchu

WitamMam uczucie gorąca w żołądku, kłucie w lewym boku pod zebrami i nieustające bulgotanie w brzuchu w pozycji leżącej na plecach. Zupełnie nie wiem co sie dzieje... Obawiam sie, ze to ze stresu, który od kilku mcy mnie nie opuszcza. Bardzo proszę o radę, co ukoi ten ból?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże somatyczne jak i psychogenne. Dolegliwości mogą być także wynikiem np. choroby wrzodowej jako konsekwencji przewlekłego stresu. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.