Ból w prawym barku i częściowo zerwany mięsień a operacja

Witam. Proszę o poradę. Od dwóch lat dokucza mi ból w prawym barku,miałam stan zapalny.Dostałam kortison. Po tym czasie było trochę lepiej ale ból się nasila obecnie jestem po rehabilitacji(fale uderzenie,laser,prądy)miałam robione usg wyszło na nim ze mam zerwany częściowo mięsień naggrzeb.oraz liczne zwapnienie. Mam pytanie czy na obecną chwilę powinnam pomyśleć o operacji? Pozdrawiam.Renata.

W pierwszej kolejności pomyśleć należy o wizycie u ortopedy, najlepiej zajmującego się stanami pourazowymi. Sama nie podejmie Pani tej decyzji.