Ból w ręce po urazie

Witam, podczas wykonywania prac wykończeniowych ręka mi się przekrzecila i zaczęła bolec strasznie, ale po dwóch tygodniach smarowania wszystko wróciło do normy, zaznaczę ze wolne 2tyg, i pobolewala potem ale nie tak pracowałem normalnie aż do wczoraj, jechałem skuterem i padał deszcz i chciałem wjechać na chodnik żeby postawić skuter pod daszkiem i się zaczął ślizgać. Cała nacisk poszedł na ta rękę i znowu coś strzeliło i znowu to samo :/
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.