Silny ból po stłuczeniu ręki

Dzień dobry! Prawie dwa tygodnie temu miałam wypadek na rowerze, a dokładnie rzecz ujmując strasznie padał deszcz i przewróciłam się na prawą rękę. Następnego dnia pojechałam do szpitala, gdzie zrobiono mi prześwietlenie i nie wykazało żadnych złamań. Problem jest taki, że ta ręka mnie teraz o wiele bardziej boli, nie mogę nią ruszać ani nic ciężkiego podnosić. Wygląda to tak jakby to od łokcia szło i promieniuje mi ten ból na całe przedramię, nawet jak nią nie ruszam to mi pulsuje ten ból. Nie bardzo wiem co mam robić, smarowałam Altacetem i używałam lampy ogrzewającej, ale to nic nie pomaga, teraz przeszłam na żel Traumon, gdyż kiedyś mi to pomogło jak miałam jeden nadgarstek złamany a drugi stłuczony, lecz to też nie pomaga - jest tylko gorzej. Niby w szpitalu powiedzieli, że mam mocne stłuczenie, ale dlaczego ten ból nie mija tylko jest coraz mocniejszy.

Czy powinnam jeszcze raz na własną rękę pójść prześwietlić ten łokieć i przedramię? Bo ten ból jest naprawdę czasem nie do wytrzymania i utrudnia mi wykonywanie prostych czynności. Proszę o odpowiedź, bo sama już nie wiem co robić.

Trudno mi określić co się dzieje bez bezpośredniego badania. Skoro zdjęcie RTG nie wykazało żadnych złamań to takowe na pewno nie istnieje. Zapewne jest to bardzo mocne stłuczenie. Po takich stłuczeniach bardzo często dolegliwości utrzymują się długo (nawet przez kilka tygodni). Oczywiście, aby konkretnie wypowiedzieć się co jest przyczyną tychże dolegliwości najlepiej byłoby skonsultować się z ortopedą. To on po bezpośrednim badaniu wyjaśni co może być przyczyną bólu. Zdjęcie rentgenowskie raczej nie wyjaśni sytuacji. Może będzie konieczne wykonanie USG. Może np. doszło do uszkodzenia jakiegoś stawu. Uszkodzenie tkanek miękkich nie jest widoczne w RTG. O wszystkim zadecyduje ortopeda po bezpośrednim badaniu.