Ból warg sromowych po stosunku

Witam,moją dziewczynę po stosunku bardzo bolą wargi sromowe, ledwo chodzi i boli ją przy oddawaniu moczu. Po stosunku wyciekło z niej troszkę żółtego śluzu. Czasami bolały ją uda po obu stronach, zaraz przy wejściu do pochwy. Czytałem, że to może być wysoki poziom progesteronu. Ostatni okres miała 13 września (nieregularny). Jak można obniżyć skutki stosunku? Uprawialiśmy peeting.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zbyt intensywnych pieszczot. Proszę wziąć to pod uwagę podczas najbliższego zbliżenia.