Ryzyko ciąży po dotykaniu penisem warg sromowych

Witam! Ostatnio pieściliśmy się z moją dziewczyną (jest ona dziewicą). Kilka razy dotykałem penisem jej warg sromowych w skutek czego jakieś niewielkie ilości płynu preejakulacyjnego "osiadły'' na tychże wargach. Rzecz jasna nie było ani wytrysku, ani wejścia "do środka'' choćby na 1 cm. Po owych pieszczotach w przeciągu 24 godzin dziewczyna brała prysznic. W związku z powyższym jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Z góry dziękuję.

Witam serdecznie! W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest bliskie 0. Płyn preejakulacyjny może co prawda zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia, ale szansa na ich przedostanie się w górę dróg rodnych (miejsca zapłodnienia) są znikome, a właściwie zerowe. Pozdrawiam