Dotykanie penisa przez ubranie a ryzyko przedostania plemników w okolice intymne

Witam. Piescilam się z chłopakiem. On mi robił dobrze ręką ja jemu również ale przez spodnie i bieliznę. Nie było spermy tylko płyn przed. Następnie dotknęłam go w rękę która robił mi dobrze(ta ręką która dotykalam go przez ubranie) czy jakby plemniki z tego płynu dostały się w moje okolice wzgorka lonowego możliwe jest zapłodnienie ? Czy ten płyn ma plemniki zdolne do tego ? Czy mogłyby przejść przez tyle materiału ijeszcze z mojej ręki mnie zaplodnic ? Powinnam się martwić ?

Pozdrawiam!