Dotykanie okolic intymnych przez ubranie ręką z nasienia

Chłopak dłonią z nasienia dotknął mojej pocgwy,posladków (przez spodnie) oraz brzucha z boku na gołe ciało. zA KILKA MINUT POSZŁAM SIĘ KĄPAC. STAŁAM POD PRYSZNICEM SWOBODNIE. zaczelam zaraz myc pochwe, wkladalam tam palce. czy woda stamtad mogla pomoc plemnikom w dostaniu ]ie do pochwy? 15 dc.

Plemniki do przeżycia potrzebują odpowiednich warunków, które zapewnia płyn nasienny. Nie jest możliwe by przedostał się on przez ubranie w takich ilościach by spowodować zapłodnienie. Podobnie prysznic skutecznie niszczy środowisko, w którym plemniki mogłyby przeżyć. Oczywiście o ile nie dostały się one wcześniej do pochwy. W opisywanym przypadku nie ma możliwości zapłodnienie. Pozdrawiam!