Sperma na plecach i piersiach a możliwość przeniesienia

Witam, w 18 dc spotkałam sie z vhlopakiem. Dotykał mojego brzucha dłonią z nasienia oraz plecy i piersi. czy sperma mogła przejśc tam z tego miejsca? miałam na sobie legginsy i majtki. Dotykał mojej pochwy (przez legginsy) za 0.5h poszlam sie kapac, czy woda mogła pomoc w dostaniu sie spermy tam? Stałam swobodnie a woda spływała. Myłam pochwe, składałam tam paca.

Plemniki do przeżycia potrzebują odpowiednich warunków, które zapewnia płyn nasienny. Nie jest możliwe by przedostał się on przez ubranie w takich ilościach by spowodować zapłodnienie. Podobnie prysznic skutecznie niszczy środowisko, w którym plemniki mogłyby przeżyć. Oczywiście o ile nie dostały się one wcześniej do pochwy. W opisywanym przypadku nie ma możliwości zapłodnienie. Pozdrawiam!