Dotykanie okolic intymnych przez rajstopy a ryzyko ciąży

Om: 19.01,19.02,19.03,16.04,10.05,05.06. 03.07, oraz 04.07 zażyłam luteinę 50 pod język. 5 lipca miałam śluz ciemnozolty oraz uczucie wilgoci(wtedy mialam dostać okres) 06.07 dostałam okres. 1dc,1/2 dc,2 dc obfity, 2/3 dc mało(plama chyba z wieczora)3 dc średnie krw. W plodne: 1)Dotyk pochwy przez rajst. i majtki, pozniej przez same rajst. dłonia ze spermy. majt.i rajst.zdjelam 2.5 h po dotykaniu. 2)Dot.dlonia z spermy plecow, ryzyko splyniecia spermy z pomoca wody spod prysznica.(2 h po dotyk)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest znikome - nie ma powodów do niepokoju.